Digital Holding Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 10a, 46-300 Olesno

+48 34 389 80 96, +48 668 838 169

biuro@digitalholding.pl

NIP 5761578873, REGON 363986089, KRS 0000607900

Skontaktuj się!

Imię
Telefon
Email
Wiadomość

Wiadomość została wysłana.

SCHOWAJ
001

Nie boimy się wyzwań Znamy nowe technologie i wiemy, jak je wykorzystać

Jesteśmy grupą młodych i kreatywnych ludzi który poprowadzi Cię przez zawiły i skomplikowany świat internetu. Wystarczy że będziesz miał chęci i pomysł a my zrobimy resztę. Zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, dostosowane do konkretnych wymagań i potrzeb. Zaprojektujemy, wdrożymy i skonfigurujemy kompletne rozwiązania. Pomożemy najpierw uzyskać odpowiednie wyniki a później je utrzymać i stopniowo zwiększać. Sprawimy że nie będziesz musiał obawiać się o odpowiedni wizerunek i obecność twojej marki w internecie. Z nami Twój biznes urośnie w siłę!

pokaż więcej

SKRÓCONY PROCES NASZEJ PRACY

Proponujemy rozwiązania

Zapoznajemy się z potrzebami klienta i proponujemy odpowiednie rozwiązania.

Startujemy

Przygotowujemy projekty i rozpoczynamy prace programistyczne

Testujemy i wdrażamy

Sprawdzamy poprawne działanie przygotowanych rozwiązań i wdrażamy

Monitorujemy i wspieramy

Nadzorujemy działanie rozwiązań, analizujemy i przygotowujemy poprawki i optymalizacje

TECHNOLOGIE I NARZĘDZIA

Do naszych działań wykorzystujemy najnowsze i najlepsze narzędzia i technologie dostępne na rynku, które zapewnią stabilne działanie i zgodność z najnowszymi standardami.

CO KLIENCI MÓWIĄ

Na każdym etapie realizacji zamówienia można było liczyć na pomoc i wsparcie techniczne. Dzięki dobrze zorganizowanej pracy realizacje przebiegały bez żadnych zakłóceń. Pracowników firmy Dgital Holding cechują wysokie kwalifikacje rzeczowość i solidność.

Mariusz Sekienda Netecs

Pracowników Digital Holding bez wątpienia można uznać za wyróżniających się specjalistów. Sprawna realizacja projektów oraz zadowolenie z całości przeprowadzonej transakcji i terminowość daje nam pełną podstawę, aby zarekomendować firmę innym kontrahentom.

Grzegorz Korzeniewski Cocon Systemy Komputerowe

Firma Digital Holding w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia.

Jacek Kołecki Kolmet

Pracownicy Digital Holding reprezentują wysoki poziom wiedzy i kompetencji, a terminowość, szybkość i pełne zaangażowanie podczas realizacji zadania zasługuje tu na wyróżnienie.

Radosław Gliński Nestro

Digital Holding dał się poznać jako firma bardzo aktywna i zaangażowana, wspierająca klienta i bardzo rzetelna. Pracownicy potrafią zaplanować i poprowadzić nawet najtrudniejsze i długotrwałe projekty.

Karina Woźniak Projekt Biznesowy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jesteś ambitny i masz głowę pełną kreatywnych pomysłów? Uważasz że mógłbyś wpasować się do naszego zespołu? Sprawdź co mamy Ci do zaoferowania i dołącz do nas!

Kogo szukamyKogo szukamy?
COOKIES

Korzystając z witryny zgadzasz się na zapis lub odczyt plików cookies.