Sylius dla e - commerce. Kompletna platforma sprzedażowa

Kompletna platforma e-commerce z bogatym zestawem funkcji oraz elastyczną architekturą wyposażona w gotowe moduły dla e-commerce to sposób na zbudowanie nowoczesnego i funkcjonalnego e-sklepu.  Dzięki temu zbudujesz atrakcyjną platformę sprzedażową, która będzie konwertowała znacznie skuteczniej niż standardowe sklepy internetowe.

home-hero-dashboard
Wszystko, czego potrzebujesz, by skutecznie sprzedawać

Sylius to framework E-commerce, który znajduje się na przecięciu projektów rozwijanych od A do Z, często mocno spersonalizowanych. Sylius stanowi doskonałą alternatywę dla Magento, którą warto uwzględnić w swoim benchmarku! Zdobywa uznanie przedsiębiorców na całym świecie i staje się jednym z głównych rozwiązań E-commerce w nadchodzących miesiącach i latach

home-sylius-dashboard
MODUŁY E-COMMERCE

Wybrane korzyści

Sylius jest platformą e-commerce typu open source opartą na frameworku Symfony. Jest zbudowany z oddzielonych komponentów, które mogą być używane niezależnie w dowolnej aplikacji PHP. Możesz więc zdecydować, czy użyjesz kompletnej platformy czy wykorzystasz samodzielne elementy do stworzenia niestandardowego rozwiązania.