Poznaj proces technologiczny
tworzenia aplikacji
webowych

Dostarczamy rozwiązania programowe, które poprawiają produktywność przedsiębiorstw, wzmacniają ich relacje z klientami.

Aplikacje webowe
Dedykowane oprogramowanie

Pracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, które pragną wdrożyć nowe rozwiązania, jak i z małymi firmami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą. Z naszych usług możesz skorzystać niezależnie od wielkości swojej firmy. 

Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie procesu programistycznego, umożliwiając śledzenie i ocenę działania aplikacji z perspektywy użytkownika. Nasza wiedza oraz doświadczenie są gwarancją udanego projektu.

 

Zalety dedykowanych rozwiązań.

Jednym z największych atutów dedykowanych aplikacji webowych jest ich możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb firmy. Można w nich zaimplementować tylko te funkcje, które są naprawdę potrzebne, eliminując zbędne elementy. Dedykowane aplikacje webowe są projektowane z myślą o przyszłości. To oznacza, że można je łatwo rozbudować, gdy firma zaczyna się rozwijać i jej potrzeby się zmieniają. 

Dedykowane aplikacje webowe są często bardziej bezpieczne niż ich ogólnodostępne odpowiedniki, ponieważ mogą być dostosowane do specyficznych wymogów zabezpieczeń firmy. Można je łatwo zintegrować z już istniejącymi w firmie systemami, takimi jak CRM czy ERP, co pozwala na bardziej spójne i efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem.

Oprogramowanie dla firm produkcyjnych

Wdrażamy rozwiązania i tworzymy ekosystemy oprogramowania, które zwiększają wydajność procesów przedsiębiorstwa poprzez zmniejszenie wysiłku ludzkiego, zminimalizowanie zużycia zasobów i przyspieszone przepływy pracy.

W Digital Holding wiemy, że modernizacja zakładów produkcji jest warunkiem podniesienia ich wydajności. Oferujemy tworzenie oprogramowania usprawniające proces planowania produkcji oraz wspierające sprzedaż. Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa czy branży, w której działasz, nasze dedykowane rozwiązania mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymogów. Stawiamy na ciągłą innowację i doskonalenie naszych produktów, a dostarczone oprogramowanie sprawi, że uzyskasz przewagę konkurencyjną na rynku.

 

Rozwiązania AR i VR dla przemysłu.

Projektujemy środowiska wirtualnej rzeczywistości (VR), wizualizujące procesy i elementy produkcji. Stworzone rozwiązania pozwolą Ci na poprawę jakości, wydajności i bezpieczeństwa zakładu oraz na innowacyjne zaprezentowanie procesu produkcyjnego przed kontrahentami.

Stworzymy na zamówienie aplikację rozszerzonej rzeczywistości (AR), która przesuwa granice rzeczywistego środowiska użytkowników końcowych, umożliwiając znaczące interakcje z nałożonymi obiektami 2D i 3D.

Pasjonujemy się uwolnieniem potencjału wirtualnej (VR) i rozszerzonej rzeczywistości (AR). Niezależnie od tego, czy jest to moduł szkoleniowy, narzędzie marketingowe, prezentacja produktu. Wykorzystaj nasze doświadczenie w rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości.

 

Monitoring procesów produkcyjnych

Tworzymy oprogramowanie, dzięki któremu zyskasz pełen wgląd w pracę maszyn oraz wydajność procesów. Dzięki temu będziesz mógł ją stale mierzyć i na bieżąco optymalizować. Automatycznie wygenerujesz raporty dotyczące pracy maszyn, zużycia surowców i efektywności procesu produkcyjnego.

 

Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi 

System zarządzanie zleceniami produkcyjnymi  umożliwia sprawniejsze zarządzanie zleceniami i ustalanie ich w kolejności tak, by osiągnąć możliwie najwyższą efektywność.  Widoczność w czasie rzeczywistym umożliwi natychmiastowe wykrywanie przestojów i nieprawidłowości.

Integracje z zewnętrznymi systemami ERP / CRM

Modyfikujemy lub tworzymy niestandardowe rozwiązania od podstaw, zapewniając ich bezproblemową integrację z istniejącymi środowiskami i systemami.

Usługi integracji ułatwiają tworzenie zautomatyzowanych przepływów informacji i procesów między różnymi aplikacjami. Z myślą o rozwoju oprogramowania budujemy niezawodne i wygodne integracje pomiędzy niestandardowymi i/lub komercyjnymi systemami.

Łącząc wiedzę techniczną i wiedzę branżową realizujemy profesjonalne integracje systemów na potrzeby przedsiębiorstw. Nasza oferta obejmuje usługi rozwoju oprogramowania w pełnym cyklu, spełniające różnorodne potrzeby biznesowe i cele technologiczne naszych klientów. Nasze usługi integracji systemów obejmują rozwiązania ułatwiające bezproblemową komunikację między krytycznymi platformami biznesowymi tj. CRM, ERP.

Dzięki bogatej wiedzy na temat platform i komponentów technologicznych tworzymy oprogramowanie z optymalnym zestawem gotowych i niestandardowych funkcji. Przeprojektowujemy przestarzałe systemy, migrujemy starsze aplikacje na nowsze platformy i weryfikujemy ich architekturę, aby zapewnić im nową funkcjonalność i najwyższą jakość działania. 

Mamy doświadczenie w dostarczaniu integracji dla platform obsługujących zarządzanie treścią (CMS), księgowość, planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzanie relacjami z klientami (CRM), analizę biznesową, raportowanie i analitykę.

 

Dostosowywanie w oparciu o platformę

Dzięki bogatej wiedzy na temat platform i komponentów technologicznych tworzymy oprogramowanie z optymalnym zestawem gotowych i niestandardowych funkcji.

Przeprojektowujemy przestarzałe systemy, migrujemy starsze aplikacje na nowsze platformy i weryfikujemy ich architekturę, aby zapewnić im nową funkcjonalność i najwyższą jakość działania. 

 

Napędzanie transformacji biznesowej

Dostarczamy rozwiązania, które pomagają przedsiębiorstwom podnieść poziom ich działalności i produktywności. Nasz zespół wdraża rozwiązania i tworzy ekosystemy oprogramowania, które zwiększają wydajność procesów przedsiębiorstwa poprzez zmniejszenie wysiłku ludzkiego, zminimalizowanie zużycia zasobów i przyspieszone przepływy pracy. Nasze integracje poprawiają produktywność przedsiębiorstw, wzmacniają ich relacje z klientami i zwiększają lojalność użytkowników, a także usprawniają współpracę i pracę zespołu.

Pytania i odpowiedzi

Jakie są korzyści pracy z nami?

Wieloletnie doświadczenie i nieustanne podnoszenie kompetencji daje nam duże perspektywy na rozwój, a zbudowane relacje i praca w wielu projektach pomaga osiągać złożone cele biznesowe.