Digital Holding Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 10a, 46-300 Olesno

+48 34 389 80 96, +48 668 838 169

info@digitalholding.pl

NIP 5761578873, REGON 363986089, KRS 0000607900

Contact Us!

Name
Phone
Email
Message

Your message was sent.

HIDE
002

What's new?

nowe technologie

Wykonaliśmy nową aplikację mobilną Punkt.media

W ostatnim czasie nasza firma zaprojektowała oraz zaprogramowała aplikację mobilną Punkt.media. Aplikacji ma za zadanie dostarczać najnowszych informacji z Austrii, Niemiec i Szwajcarii oraz porad dotyczących pracy i życia w krajach niemieckojęzycznych.

Aplikacja dostępna jest za darmo w oficjalnym sklepie Google Play na urządzenia z systemem Android od wersji 4.4. Dzięki naszemu rozwiązaniu użytkownik ma możliwość czytania artykułów oraz poradników na swoich urządzeniach mobilnych takich jak smartfon czy tablet. Dodatkowe opcje takie jak inteligentna wyszukiwarka oraz system artykułów ulubionych pozwala w łatwy sposób docierać do interesujących użytkownika treści i zwiększa wygodę użytkowania aplikacji. Automatyczne powiadomienia push sprawią że żaden artykuł z subskrybowanych przez nas kategorii nam nie umknie.

Przy tworzeniu aplikacji wykorzystaliśmy najnowsze dostępne technologie i rozwiązania na rynku. Wśród nich wyróżnić możemy Xamarin, C#, PHP oraz Firebase Cloud Messaging. Cały system oparty został na trzech głównych modułach:

  • module aplikacji mobilnej w technologii Xamarin,
  • pluginie do oprogramowania Joomla pozwalającym na komunikację aplikacji z systemami zarządzania treścią,
  • pluginie do oprogramowania Joomla dodającym możliwość wysyłania powiadomień typu Push.

Moduły te połączone razem pozwoliły uzyskać bardzo szybkie i wydajne rozwiązanie, które sprawia że aplikacja jest stabilna i wydajna.

Zachęcamy do pobierania i instalowania aplikacji Punkt.media na własnych urządzeniach mobilnych.

News

Sprawdź najnowsze aktualności

BACK
COOKIES

Using our website you agree with