Firma WOODPOL Michał Chrzan szanuje prawo użytkowników aplikacji do prywatności i oświadcza, że dokłada wszelkich starań, aby nie gromadzić żadnych danych oprócz tych, które są konieczne do prawidłowego funkcjonowania aplikacji lub tych, których gromadzenie ma na celu zwiększenie użyteczności produktów firmy.

Administratorem danych osobowych użytkowników jest:
WOODPOL Michał Chrzan Julianpol 81b, 46-325 Rudniki, NIP: PL5761506017, REGON: 160311523 telefon: 
+48 791 303 982 e-mail: biuro@domkiletniskowe.org

 

1. Wszelkie dane, które mogłyby w jakikolwiek sposób pozwolić na identyfikacje (ustalenie tożsamości) Użytkownika, nie są gromadzone przez aplikację ani udostępniane przez Usługodawcę jakimkolwiek osobom trzecim.

2. WOODPOL Michał Chrzan informuje, iż podczas użytkowania aplikacji zapisywane są tylko tymczasowe dane na urządzeniu klienta.

3. Aplikacja anonimowo zbiera dane statystyczne udostępniane przez system. Za zbieranie tych danych oraz sposobu użytkowania aplikacji odpowiedzialne są następujące usługi:

usługa Google Analytics, której właścicielem jest firma Google inc. Polityka bezpieczeństwa usługi Google Analytics.

4. Aplikacja może korzystać z funkcjonalności „Dostęp do aparatu” – uprawnienie potrzebne do funkcjonalności skanerów kodów QR/kreskowych oraz w funkcjonalności AR (rozszerzonej rzeczywistości)

5. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności skontaktuj się z nami na adres biuro@domkiletniskowe.org