New Business Development

Dołącz do rozwijającego się software house. Szukamy osoby, która czerpie satysfakcje z rozwiązywania złożonych problemów i chce pracować na różnorodnych projektach. Praca zdalna 100%, hybrydowo lub stacjonarnie w Oleśnie, pow. oleski.

Digital Holding istnieje od ponad 8 lat, dostarczając dedykowane aplikacje webowe dla przemysłu oraz sklepy internetowe oparte na frameworku Sylius. Lubimy się z mocno dedykowanymi rozwiązaniami typu wysokospecjalistyczne konfiguratory produktów. Jeżeli jesteś osobą samodzielną oraz zaangażowaną, to idealne miejsce dla Ciebie!

Zainteresowała cię oferta pracy?
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami bezpośrednio oraz zdalnie;

Dokumentowanie wymagań klienta;

Prowadzenie negocjacji i finalizowanie umów handlowych;

Przygotowywanie ofert oraz umów handlowych;

Budowanie i kontrola procesu sprzedaży;

Raportowanie bieżącej aktywności sprzedażowej.

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B;

Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie co najmniej B2;

Dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie;

Umiejętność profesjonalnej prezentacji;

Umiejętność prowadzenia sprzedaży doradczej;

Umiejętność analitycznego myślenia;

Gotowość do wyjazdów służbowych, aktualne prawo jazdy.

Za dodatkowe atuty uznawane będą:

Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji przetargowych dla jednostek budżetowych;

Co oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizje;

Praca w ramach UoP lub umowę B2B;

Elastyczny czas pracy;

Learning Days, 2 dni w miesiącu na naukę i podniesienie kompetencji;

Cykliczne spotkania integracyjne;

Brak Dress Code;

bg image

Opiekun rekrutacji