Regular PHP (Symfony) Developer

Dołącz do rozwijającego się software house. Szukamy osoby, która czerpie satysfakcje z rozwiązywania złożonych problemów i chce pracować na różnorodnych projektach. Praca zdalna 100%, hybrydowo lub stacjonarnie w Oleśnie, pow. oleski

W Digital Holding wymagamy zarówno od siebie jak i naszych klientów, wysokiej kultury osobistej, zrozumienia, otwartości, współpracy i nienagannej komunikacji. Nieustannie dbamy zarówno o relacje z naszymi partnerami, jak i pracownikami budując wspólną przestrzeń, gdzie każdy może się rozwijać, wykazywać inicjatywę oraz dzielić się swoimi pomysłami. Dbamy o dobrą atmosferę, dzięki czemu z przyjemnością możemy tworzyć dedykowane rozwiązania dla naszych klientów i pomagać im osiągać sukcesy.

Zainteresowała cię oferta pracy?
Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz tworzyć nowe oraz rozwijać istniejące oprogramowanie, w tym platformę e-commerce na silniku Sylius w technologii Headless oraz aplikacje IoT, realizować integracje z mikrousługami oraz systemami zewnętrznymi pracować w kilkuosobowym zespole, uczestniczyć we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania (opracowanie koncepcji, analiza, projektowanie, implementacja).

Jeżeli:

Posiadasz znajomość PHP 7+,

aktualnych narzędzi i technologii,

Masz minimum trzech lat doświadczenia jako Programista PHP w komercyjnych projektach znajomość frameworka Symfony.

znajomości GIT.

znajomości Rest API.

wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych (preferowany MySQL),

umiejętność optymalizacji zapytań SQL

Mile widziane:

zaangażowanie w projekty open source i społeczność,

wiedzy z zakresu TDD,

doświadczenie w budowaniu aplikacji opartych o mikroserwisy,

znajomość technologii frontendowych,

znajomość systemu Linux,

doświadczenie w pracy w metodologii Agile/Scrum,

doświadczenie w wykonywaniu Code Review,

znajomości platformy Sylius,

doświadczenie w wykorzystywaniu RabbitMQ, ElasticSearch, Redis,

Co oferujemy:

szybki proces rekrutacji

umowę, taką jaką potrzebujesz (B2B, UoD, UoZ),

nie mamy nadgodzin! Szanujemy Twój czas,

elastyczne godziny pracy, najczęściej zaczynamy o godz. 9.00,

płatny urlop

bg image

Opiekun rekrutacji